Stylizacja rzęs

Metoda klasyczna 1:1

Jest to podstawowa technika przedłużania rzęs. Do każdej naturalnej rzęsy jest przyklejana jedna sztuczna rzęsa, co daje subtelny, naturalny efekt.

Mała objętość 2-3 d

Mała objętość jest przeznaczona dla osób, które chcą zagęścić swoje rzęsy, ale jednocześnie uzyskać delikatny efekt. 2 d jest idealne na pierwszy raz, dla osób które nigdy wcześniej nie przedłużały rzęs.

Duża objętość 4-6 d

Jest to metoda dla osób, które chcą uzyskać mocniejszy efekt. Jeżeli na co dzień, mocniej podkreślasz oko mascarą, eyelinerem, a chcesz dzięki stylizacji rzęs zrezygnować z makijażu, zdecyduj się tą metodę.

Efekt Kim

Efekt Kim to stylizacja z wystającymi promieniami. Metoda, która daje efekt poszarpanych rzęs, rzęs na pasku.

Mokry efekt

Metoda polega na doklejeniu zbitych, nierozłożonych kępek, które dają efekt mokrych rzęs. Jeżeli nie podoba Ci się równa linia rzęs lub tzw. „rzęsy od linijki”, mokry efekt będzie idealną opcją dla Ciebie.

Rzęsy brązowe

Dla niektórych osób czarne rzęsy mogą wydawać się zbyt mocne lub zbyt intensywne. Brązowe rzęsy subtelnie podkreślają oczy, dając bardziej naturalny efekt niż czarne. Dla osób o jaśniejszej karnacji lub blond włosach, brązowy kolor jest bardziej dopasowany do naturalnego wyglądu, nie przytłacza twarzy.

Rzęsy kolorowe

Rzęsy fioletowe lub niebieskie. Możliwość wybrania również innego koloru na zamówienie.

LASH FILLER® (laminacja rzęs)

Zabieg LASH FILLER® zapewnia długotrwały efekt i składa się z kilku etapów. Podstawę całego procesu stanowi delikatna w swojej formule laminacja. Kontynuacją tego procesu jest henna. Końcowy proces to użycie InLei® ” FILLER 3”, który pogrubia, odżywia, zagęszcza i wzmacnia strukturę rzęs dając przy tym efekt wzmocnionego koloru i blasku na rzęsach.