Express Set

Czym jest usługa Express set?

Express set jest to usługa założenia bądź też uzupełnienia rzęs w określonym czasie 60 minut.

Do kogo jest skierowana oferta?

Do każdej pełnoletniej osoby, która nie ma przeciwskazań do zabiegu stylizacji rzęs. Usługa jest zarówno dla klientek, które przychodzą na stylizację rzęs po raz pierwszy oraz dla osób, które chcą uzupełnić swoje dotychczasowe rzęsy, wykonane wcześniej w salonie .

Dla osób, które przychodzą na założenie rzęs w ramach usługi Express Set:

Jest to efekt mniej więcej na 1/3 tego, czego można się spodziewać po pełnym założeniu. Idealna propozycja dla osób, które nie wiedzą, czy stylizacja rzęs jest dla nich – aby spróbowały i przekonały się, czy chcą kontynuować przygodę ze stylizacją rzęs. Jest to również propozycja dla osób, które z jakiegoś powodu nie mogą lub nie chcą zapisać się na pełne założenie.

Dla osób, które przychodzą na uzupełnienie rzęs wykonanych w moim salonie, w ramach usługi Express Set:

Nie gwarantuje uzupełnienia całości. Wszystko jest zależne od ilości rzęs naturalnych oraz ilości i jakości odrostów, jakie należy ściągnąć.

Dla osób, które przychodzą na uzupełnienie rzęs wykonanych w innym salonie, w ramach usługi Express Set:

W ramach usługi Express Set nie uzupełniam rzęs wykonanych w innym salonie. Aby skorzystać z usługi, należy wybrać opcję zapisu na zdjęcie poprzednich rzęs + Express Set.

REGULAMIN:

  1. Usługa trwa 60 minut. W tym czasie przygotowuje rzęsy do zabiegu (myje rzęsy szamponem, zdejmuje ewentualne odrosty), wykonuje podstawową analizę oczu, przedłużam rzęsy. Nie jest to usługa, w której wykonuje całość aplikacji. Skupiam się na przedłużeniu rzęs w sposób efektowny i poprawny. Pracuje głównie na cyklu rzęsy dorosłej (telogen), która osiągnęła swoją maksymalną długość, wobec czego nie urośnie dłuższa i tym samym nie będzie generowała odrostu. Dzięki temu usługa nie obliguje do cyklicznych uzupełnień.
  2. W ramach usługi Express Set pracuje na objętościach 4-6 d.
  3. W ramach usługi Express Set zależy nam na naturalnym zagęszczeniu, zakryciu ubytków, nie skupiam się na czynnikach takich jak: perfekcyjna linia, kim kardashian effect, stylizacja pod konkretne modelowanie.
  4. Usługa Express Set nie podlega reklamacji. Ze względu na czas trwania zabiegu, nie aplikujemy do każdej osobnej rzęsy, wobec czego nie jestem w stanie przewidzieć, ile czasu utrzyma się efekt.
  5. Przez wzgląd na czas trwania zabiegu, proszę o przychodzenie z czystymi rzęsami, aby przygotowanie rzęs do zabiegu trwało minimalną ilość czasu, a większość czasu abyśmy mogły poświęcić na samo przedłużanie rzęs.
  6. W przypadku przyjścia na zabieg z brudnymi rzęsami, Stylistka ma prawo do odmowy wykonania zabiegu lub – jeżeli czas Stylistki na to pozwoli – do zdjęcia/wyczyszczenia brudnych rzęs za dodatkową opłatą.
  7. Spóźnienie klienta oznacza mniejszy czas na wykonanie usługi. Oznacza to, że w momencie 10-minutowego spóźnienia, pozostaje 50 minut na usługę. Do czasu należy doliczyć czas na wypełnienie ankiety przedzabiegowej.
  8. Klienci, którzy przychodzą do salonu po raz pierwszy, zobligowani są do przyjścia 10 minut przed umówioną wizytą, w celu wypełnienia ankiety przedzabiegowej.
  9. Zmiana opcji rezerwacji z klasycznego uzupełnienia bądź założenia rzęs na usługę Express Set jest możliwa max. do 48h od daty zaplanowanego zabiegu. Zmiana rodzaju zabiegu na mniej niż 48h przed terminem skutkuje opłaceniem przez klienta zabiegu, na który był pierwotnie zapisany. Oznacza to, że w momencie zmiany rodzaju usługi w dniu poprzedzającym zabieg lub w dniu zabiegu, wykonywana jest usługa, której klient sobie życzy, w kwocie wcześniej zaplanowanego zabiegu.
  10. Zapis na zabieg oznacza akceptację niniejszego regulaminu.