Regulamin

✔Zabieg stylizacji rzęs polega na przyklejeniu sztucznej rzęsy (lub kilku zebranych w kępkę) do jednej rzęsy naturalnej. Stylizacja utrzymuje się ok. 2-4 tyg. – to jak długo rzęsy zostaną na swoim miejscu zależy głównie od pielęgnacji, stosowania się do zaleceń oraz szeregu czynników indywidualnych.

✔Rzęsy sztuczne wypadają wraz z rzęsą naturalną, kiedy ta kończy swój cykl. Na ich miejscu od razu wyrastają nowe, do których można znów przyklejać sztuczne, lub zrezygnować z dalszego przedłużania.

✔Na miejscu razem dobieramy odpowiednią metodę przedłużania rzęs.

✔Preferowaną drogą kontaktu jest messenger lub wiadomość SMS (662258380). Podczas pracy z klientką, nie odbieram telefonów.

✔ Przed usługą należy zapoznać się z moim stylem pracy. Preferuje naturalne efekty. Długość i objętość rzęs dobieram do stanu rzęs naturalnych. Nie działam na szkodę klienta. Nie robię tzw „szczot”. Zastrzegam sobie prawo do odmowy usługi, niezgodnej z moim standardem wykonywania.

✔Na wizytę proszę przychodzić punktualnie (nie wcześniej niż 5 min. przed umówioną godziną).

✔Czas w dużej mierze zależy od gęstości naturalnych rzęs, oraz współpracy ze mną. Na nową aplikacje mam zarezerwowane ok. 2 h, na uzupełnienie ok. 1,5 h. Spóźnienie skutkuje niewykonaniem pełnej aplikacji. Można również wyjść wcześniej. W takiej sytuacji wykonuje zabieg do czasu określonego przez Klientkę. Aplikacja nadal będzie wyglądać estetycznie i równomiernie. Skrócony zabieg nie podlega obniżeniu ceny oraz reklamacji.

✔Uprzejmie proszę o przybycie na wizytę bez makijażu. Samodzielny dokładny demakijaż (płynem micelarnym) wykonany w domu, znacznie przyspieszy zabieg stylizacji rzęs. Wszystko co tłuste (resztki tuszu do rzęs, podkładu) sprawi że aplikacja będzie nietrwała – nie z mojej winy.

✔Proszę o wyjęcie soczewek kontaktowych przed wizytą lub zabranie pojemniczka.

✔Na wizytę proszę przyjść samemu, bez osób towarzyszących.

✔Dzień przed wizytą wysyłam sms-a potwierdzającego termin. Brak odpowiedzi w ciągu 6 h jest równoznaczny z rezygnacją z wyznaczonego terminu.

✔Przeciwwskazania do zabiegu: zapalenie spojówek, jęcznień, gradówka, opryszczka, jaskra, zaćma, zespół suchego oka, nużyca, brak rzęs naturalnych lub słaba ich kondycja, trichotillomania, nadwrażliwość lub alergia na składniki produktów do stylizacji rzęs, głównie: cyjanoakryl, niedawno przebyte operacje/zabiegi inwazyjne w okolicy oczu, nadpobudliwość, padaczka, klaustrofobia, używanie odżywek na bazie bimatoprostu przez ostatnie 3 miesiące, choroby nowotworowe.

✔Zalecenia po zabiegu: przez 24h po zabiegu unikać pary wodnej (zrezygnować z basenu, sauny, solarium), demakijaż wykonywać jedynie za pomocą szamponu do rzęs lub płynu micelarnego, unikać używania tłustych kosmetyków, kremów, olejków, fluidów w okolicach oczu. Rzęsy przeczesujemy specjalną szczoteczką tylko kiedy tego potrzebują. Nie skubiemy i nie pocieramy nadmiernie oka. Nie wolno używać zalotki ani tuszować przedłużonych rzęs!

✔Klej do rzęs jest wodoodporny. Rzęsy muszą mieć na co dzień normalny kontakt z wodą, ponieważ osadza się na nich kurz, brud, resztki makijażu. Rzęsy myjemy palcami, a nie wacikami (waciki posiadają włókienka, które mogą się zaczepiać o rzęsy, powodując szarpanie).

✔Na uzupełnienie rzęs zapraszam wedle potrzeby – co 2/3 tygodnie.

✔Uzupełnienie po innej stylistce wykonuje tylko w przypadku, gdy stylizacja jest poprawnie założona a rzęsy zadbane. Skręt i odcień rzęs może się delikatnie różnić. Uzupełnienie po innej stylistce nie podlega reklamacji.

✔W przypadku wystąpienia uczulenia na klej, należy skontaktować się z lekarzem. Uczulenie objawia się pieczeniem, swędzeniem, zaczerwienieniem i opuchlizną na powiece, łzawieniem oczu. Alergia nie występuje z winy stylistki. Uczulenie na klej jest przeciwwskazaniem do kolejnych aplikacji przedłużania rzęs.

✔Nie odpowiadam za brak trwałości aplikacji w przypadku nie stosowania się do zaleceń. Za wykonany zabieg nie oddaję pieniędzy.

✔Reklamacje przyjmuję do 3 dni. Po upływie 72 h możliwość darmowej poprawki zostaje anulowana.

✔Zastrzegam sobie prawo do wykonywania zdjęć przed, po i w trakcie zabiegu, w celu fotodokumentacji.

✔Zastrzegam sobie możliwość odmówienia wykonania usługi w przypadku spóźnienia, podejrzenia/stwierdzenia chorób skóry.

Zapisując się na wizytę = akceptujesz regulamin

Zapraszam 💋

Anita Janasik